top of page
servis_ilustrace.png

NABÍDKA PRÁCE

Elektrikář - Servisní technik klimatizace

Nabízíme volnou pozici pro optimistu, který doplní náš servisní tým. Tato pozice je určena zručném elektrikáři, který neradi sedí na jednom místě. Jsi slaboproudař, nebo chlaďař s potřebným oprávněním tak se neboj nás oslovit s případnými dotazy. Práce je to zajímavá, centrálu máme 20 min. jižně od Prahy a zákazníky po celém středočeském kraji. Náplní práce je servis klimatizací na místech kam se většina lidí nikdy nedostane. Dostaneš služební vůz a všechno potřebné k tomu abys svoji práci mohl odvádět kvalitně a odborně. Navíc budeš v kolektivu lidí, kteří nebudou jen tví kolegové ale i dobří kamarádi. A měl bys vědět, že servisní činnosti vykonáváme ve dvou, takže je vždy se o koho opřít. Více o servisu.

Pracovní náplň:
opravy a údržba zařízení pro větrání, chlazení a klimatizaci
drobné montáže zařízení

Požadavky:
řidičský průkaz sk. B
platnou vyhl. 50 min.§6
praxe s klimatizací a VZT zařízením výhodou


Co nabízíme:
finanční ohodnocení které vykouzlí úsměv na tváři
zázemí stabilní firmy
získání pracovních zkušeností od zkušených
možnost dalšího sebevzdělávání
služební vozidlo, NTB, MB, kompletní firemní vybavení včetně nářadí


Jestliže si dočetl až sem, tak to znamená že je ideální čas na to abys nás kontakotval na: info@bohemik.cz, nebo 725 309 691

DOBRÁ PRÁCE

Přátelská politika ve firmě

Věříme, že je Bohemik firmou, o které se dobře mluví a kde se zaměstnanci cítí dobře.

Zaujali Vás naše hodnoty? Nabídka pracovních míst je stále otevřená.

Víme, že jsou naši zaměstnanci pro nás důležití, proto se neustále snažíme vyjít vstříc jednotlivým individualitám a zajišťujeme dobrou rovnováhu mezi prací a soukromým životem. Naše filozofie se proto opírá o různé potřeby jednotlivců například v podobě flexibilní pracovní doby. Tvoříme společně tým, kde má každý své zasloužené místo.

Pracovní prostředí stavíme tak, abychom se do práce vraceli s radostí. Přinášíme kreativitu tam, kde hrají první ligu čísla, fyzikální zákony a moderní technologie.

bottom of page