top of page

Chceme být dobrou firmou

Všichni máme oblíbená místa, oblíbený park, restauraci, místo kam si chodíme zasportovat nebo posedět s přáteli. My jsme si řekli, že přesně takové místo vybudujeme a tím místem bude naše práce, místo kde se setkáváme a místo kde má každý z našich lidí své útočiště.


Vydali jsem se na dlouhou cestu vytvořit takové pracovní zázemí, které nejenom, že bude splňovat očekávání, která se kladou na stabilní a prosperující firmy, ale také na místo kam lidé chodí s úsměvem. Lokalita byla jasná už v době kdy byla firma v plenkách. Volba padla na město Dobříš. Dobříšsko je kraj usměvavých lidí kteří žijí kousek od brdských lesů. Navíc jsme vzdálenostně co bysme kamenem dohodili do Prahy což dělá radost našim zákazníkům. A v neposlední řadě jsme v ohnisku firem, které jsou v obor výroby Vzduchotechniky na špici ledovce.


Otisk vztahu k přírodě a technický aspekt tak nese i novostavba našich kanceláří, kde se snoubí staré s novým a kde je kladen důraz na použití přírodních materiálů. Dostatek zeleně v interiéru i exteriéru je balzámem na duši.


Poděkování patří těm, kteří se na tvorbě firemního zázemí podílí a ceníme si podnětných názorů kolegů. Velký dík patří architektce Pavlíně, stavebnímu úřadu Dobříš, trpělivým sousedům, stavaři průmyslových hal Štěpánovi, nebo trpělivému truhláři, podlaháři... , prostě všem na které se můžeme spolehnout.Začátek roku 2018, Dobříš


Je začátek roku 2018 a my si přebíráme klíčky od bývalých majitelů vily na adrese Pražská 636 a hlavou se nám honí nápady, jak s nemovitostí naložit. Ještě jsem netušili jaká jízda nás čeká. Volba nakonec padla na ponechání původní stavby, která k místu nepochybně patří a dostavbu administrativně-skladové haly.Začátek roku 2020, Dobříš


Dnes již vila s kancelářemi i administrativně-skladová hala stojí. Chybí nám fasáda na vile a část venkovních zpevněných ploch. Ladíme interiér a sázíme zeleň. Příroda o sobě dává vědět tím že nám poskytla velké množství lučních květů tam, kde v budoucnu vznikne odpočinková zóna pod korunami stromů. Tenhle příběh však někončí, ba jsme teprve na začátku.

Sledujte náš příběh na Facebooku, nebo Instagramu a dozvíte se víc z toho, jak to ve firmě plné pokory k práci chodí. Hledáte práce v oboru vzduchotechniky a chlazení? Podívejte se na nabídku pracovních míst.


Comments


bottom of page