top of page
bohemik_dobris_firma_cb_edited.jpg
Dodáváme spolehlivé služby s vysokou technickou kvalitou 

BOHEMIK DOBŘÍŠ

Opíráme se o dobré renomé v oboru a to se odráží v dlohotrvající přízni našich zákazníků.

KDO JSME

Bohemik je v první řadě technickou firmou nadšených odborníků.

Firma Bohemik se orientuje na dodávky vzduchotechniky a chlazení v oblasti průmyslu a občanských staveb.

 

Zaměřujeme se dodávku a servis TZB systémů, projekci a montáž nových klimatizačních a vzduchotechnických celků i modernizaci stávajících zařízení. Tvoříme tým s mezioborovým přesahem a naši práci děláme poctivě a tak, abychom se pod svými realizacemi nestyděli podepsat.


Firma Bohemik disponuje vlastním moderním zázemím v malebném městě Dobříš, které je více než jen sídlo společnosti. Je to místo, kde vznikají vize a rádi tam trávíme čas.

Systém kvality:

Všechny naše činnosti jsou prováděny v souladu s normou ISO 9001. Společnost je dále certifikována dle ISO 14001.

bohemik_8.jpg.jpeg

NAŠE VIZE

Našim motem je odbornost, zkušenost a inovace.

Opíráme se o dobré renomé v oboru.

Dodáváme spolehlivou službu, která má za sebou znalosti a dovednosti našich odborníků, kteří svoji práci vykonávají s nadšením. Opíráme se o dobré renomé v oboru, které je založeno na skutečných partnerstvích a důvěře mezi jednotlivými talenty našeho týmu a neméně úspěšnými zákazníky, pro které přinášíme neprůstřelná technická řešení i hodnotné finanční úspory. 

 

Ať už se jedná o průmyslovou vzduchotechniku nebo vzduchotechniku pro občanské stavby, jsou naše realizace takové, aby naplnili očekávání. 

DOBRÁ PRÁCE

Přátelská politika ve firmě

Věříme, že je Bohemik firmou, o které se dobře mluví a kde se zaměstnanci cítí dobře.

Zaujali Vás naše hodnoty? Nabídka pracovních míst je stále otevřená.

Víme, že jsou naši zaměstnanci pro nás důležití, proto se neustále snažíme vyjít vstříc jednotlivým individualitám a zajišťujeme dobrou rovnováhu mezi prací a soukromým životem. Naše filozofie se proto opírá o různé potřeby jednotlivců například v podobě flexibilní pracovní doby. Tvoříme společně tým, kde má každý své zasloužené místo.

Pracovní prostředí stavíme tak, abychom se do práce vraceli s radostí. Přinášíme kreativitu tam, kde hrají první ligu čísla, fyzikální zákony a moderní technologie.

bottom of page