top of page

Novinky ze života Bohemiku

Rosteme rychle a jsme stále na pozoru pro výjimečné talenty. Rozhlížíme se po dalších členech rodiny. Hledáme ty, jež mají chuť stále se zlepšovat a zejména osobnosti, za kterými ostatní přicházejí pro rady. Očekáváme hluboký zájem učit se novým věcem a být příkladem pro ostatní. Nabízíme pracovní příležitosti s velkým přesahem. Jestliže se Vám náš přístup líbí, neváhejte nás kontaktovat. 

NABÍDKA PRÁCE

 

Elektrikář - servisní technik klimatizace

Práce pro zručné elektrikáře, kteří neradi sedí na jednom místě.

Jsi zkušený elektrikář, nebo mladý student, který chce nastartovat kariéru v oboru s hlubokou tradicí? Nabízíme volnou pozici pro optimistu, který doplní náš technický tým. Nebojte se nás zeptat na detaily této pozice i benefity které můžeme nabídnout.

Tato pracovní pozice je vhodná i pro absolventy. Zkušenost, výuční list nebo středoškolské vzdělání v oboru elektro či chlazení jsou výhodou.

Místo výkonu:

Středočeský kraj, Severočeský kraj, Praha, Dobříš, Mladá Boleslav, Liberec, Most

NABÍDKA PRÁCE

Projektant  vzduchotechniky

Pěkná týmová práce v kanceláři s četnými výjezdy k zákazníkům. 

Projektantů si vážíme. Jejich podpisy jsou vidět na každé z našich realizací. V naší oblasti působení je to navíc velmi kreativní činnost, kdy projektant je ve styku s dalšími profesionály z příbuzných oborů a společně hledají řešení pro funkční celek. Značnou výhodou této pozice jsou možnosti, odkud je možné práci vykonávat. Zeptej se nás na detaily a to jsme ještě nezmínili množství benefitů, které dokážeme nabídnout.

Místo výkonu:

Dobříš, Praha a celá Česká republika

NABÍDKA PRÁCE

 

Elektrikář - Technik MaR

Práce pro zkušeního "maráka".

Tato pozice je určena zručnému elektrikáři, který bude elektricky zapojovat vzduchotechnické a klimatizační jednotky a nahlédne i do měření a regulace. 

Místo výkonu:

Středočeský kraj, Severočeský kraj, Praha, Dobříš, Mladá Boleslav, Liberec, Most

NABÍDKA PRÁCE

Konstruktér ocelových konstrukcí / strojírenský technik

Práce z kanceláře z domova i u zákazníka.

Hledáme talentovaného rváče, který se nebojí prát se za obor, kde se zvedají těžké váhy. Pokud rád sedíš u počítače s Autocadem, umíš s 3Dčkem a navrhování ocelových konstrukcí Ti přijde stejně zajímavé jako nám, zkus nám napsat a pobav se s námi o tom, proč je tahle pracovní pozice z našeho pohledu tolik zajímavá.
 

A to jsme se ještě nezmínili o tom, že konstruktér u nás není jen práce u počítače, ale také spolupráce s realizačním týmem přímo u zákazníka.

Místo výkonu:

Dobříš, Praha a celá Česká republika

NABÍDKA PRÁCE

Nezaujala Tě naše nabídka volných pracovních míst?

Lidí s kuráží si vážíme, proto podporujeme ty, jež přichází s novými nápady. Jestliže se Ti líbí naše filozofie a přijde Ti náš přístup k práci zajímavý, určitě nám neváhej napsat. Alena, která se v tuto chvíli věnuje hledání talentů, si s Tebou ráda popovídá o našem přístupu k práci.

Zkus nám navrhnout, s čím bys nám mohl pomoct, protože v Bohemiku se vždy něco děje.

bottom of page